atpakaļ

Bēru mielasts

Dzīvē līdzās priecīgiem un skaistiem brīžiem diemžēl ir arī skumji un ļoti sāpīgi mirkļi. Tādus mums sagādā tuvinieka aiziešana aizsaulē. Papildus oficiālām formalitātēm un citām saistībām tuviniekiem parasti jāuzņemas arī bēru mielasta organizēšana. Mēs varam nākt Jums palīgā, sarīkojot bēru mielastu. Uz bēru galda liksim gardus ēdienus (par ļoti demokrātiskām cenām), kā arī apkalposim ar visdziļāko cieņu un iejūtību pret aizgājēju un tuviniekiem, kuri ieradušies izrādīt pēdējo godu un atcerēties viņa labos darbus.

Bēru mielasts var notikt gan mūsu telpās, gan vairākās banketu zālēs visas Latgales teritorijā, kā arī Jūsu piedāvātās mielasta norises vietās (banketu zālēs, dzīvesvietā). Bēru mielasti tiek pamatā klāti Rēzeknē un Rēzeknes rajonā, tomēr nepieciešamības gadījumā varam nodrošināt savus pakalpojumus arī citos Latgales rajonos.

Papildus ēdināšanai, ja nepieciešams, piedāvājam arī pārējo servisu –galda uzklāšanu un novākšanu, viesu apkalpošanu,kā arī citus pakalpojumus.

Piedāvājam dažādus bēru mielastu variantus – gan vienkāršākus, gan bagātīgāk klātus galdus.

Tradicionālo bēru mielastu parasti veido šādā kārtībā/formā: – glāze vīna (tosts aizgājēja vieglām smiltīm) un kūciņa, buljons ar pīrādziņu, siltie ēdieni, aukstās uzkodas un salāti, kafija un deserts. Bēru mielasta cena vienai personai – sākot no 7.11 EUR.

Ja vēlaties izmantot mūsu pakalpojumus bēru mielasta organizēšanā, sazinaties ar mums, zvanot uz mob. 29257502.