atpakaļ

Banketi

Bankets joprojām ir ļoti populārs mielastu veids, jo atbilst visdažādāko svinību mērķiem: gan tad, ja tās rīko par godu kādai personai, gan tad, kad atzīmē nozīmīgu datumu vai pasākumu. Visas rūpes par banketa izdošanos uzņemas profesionāļi (arī ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji, tostarp viesmīļi), tādējādi ļaujot viesiem pilnībā izbaudīt svinību gaisotni.
Mēs piedāvājam dažādus banketu risinājumus: gan vienkāršām svinībām, kas neprasīs lielus līdzekļus, gan iespaidīgam banketam ar visizsmalcinātākajiem ēdieniem. Palīdzēsim izvēlēties krāsas un kompozīcijas galda noformējumā, vienosimies par apkalpojošā personāla skaitu un citām niansēm. Protams, svinīgā pasākuma laikā Jūsu rīcībā arvien būs mūsu viesmīļi u.c. apkalpojošais personāls.

Furšets

Banketu jeb svinīgo mielastu iedala divos veidos: furšets un bankets ar pilnu vai daļēju viesmīļu apkalpošanu. Mūsu straujajā laikmetā furšets arvien drošāk nostūmis malā tradicionālo banketu. Tā galvenā priekšrocība ir  zemās izmaksas, jo apkalpošanā tiek iesaistīts mazāks viesmīļu skaits. Furšetā (kur piedāvā gan aukstos, gan karstos ēdienus) viesi apkalpo paši sevi. To visbiežāk izmanto prezentācijās, korporatīvos pasākumos vai arī tādās svinībās, kurās ieplānotas dažādas aktivitātes –atrakcijas, dejas u.tml.